Tanjug 09-06-2016 – 13:59h

 

Standardni vaterpolo reprezentativac Srbije Andrija Prlainović napustio je Pro Reko i prešao u mađarski Solnok.

 

Prlainović je sa šampionom Mađarske potpisao jednogodišnji ugovor, a u novom klubu dočekaće ga saigrači iz reprezentacije Milan Aleksić i Živko Gocić.

On je završio drugi mandat u italijanskom vaterpolo gigantu, a tokom karijere igrao je za Jadran iz Herceg Novog, Partizan, Fluminense i Crvenu zvezdu.

 

Sa večitima je osvojio po jednu titulu Lige šampiona, dok mu sa reprezenacijom Srbije, za sada,

nedostaje samo zlatna medalja sa Olimpijskih igara.

 

 

(Tanjug)

Allgemein